Sektöründe yeniliklerin öncüsü olarak faaliyetlerini sürdüren Esal Tarımsal Sulama San. tic. ltd. şti 2005 yılında kurulmuştur. Kurulduğu yıldan 2008 yılına kadar otomotiv sektöründe fason imalat tarzında hizmetleri olmuştur.

Bu tecrübe ve bilgi birikimi ile 2008 yılında yeni bir yapılanma sürecine girmiş, Damlama sulama ek parçaları imalatı yanı sıra diğer tarımsal sulama boruları, ek parçaları ,  satışına başlamıştır. Müşteri memnuniyetini ilke edinen Esal Tarımsal Sulama, zaman içinde başka yenilikleri de gerçekleştirmiştir. Kalitenin elde edilmesinde bir referans olmuştur.

Damlama sulama ek parçaları imalatının yanı sıra yandaki listede görüldüğü gibi plastik ve filtre grubunda da birçok Avrupa ve Ortadoğu ülkesi için tedarikçi olmuştur.

Ürünlerin fiyat ve detayları hakkında bilgi için lütfen ürün talep formunu doldurunuz ya da bizimle bağlantı kurunuz.

Misyonumuz

Kaynakları en verimli şekilde kullanarak toplum ihtiyaçlarını önceden görüp karşılamaya odaklanmış; üstün hizmet ve ürün kalitesiyle güçlü bir marka imajına sahip; topluma, çalışanlarına ve doğaya karşı sorumluluklarını yerine getiren; saygın; birçok konuda öncü; itibarlı; öncelikle vatanının sonrasında insanlığın refahına ve gelişimine katkıda bulunabilen evrensel ölçülerde, kurumsal, nesilden nesile aktarılacak sonsuz ömürlü bir kuruluş olmak.


Vizyonumuz

Değişim ve gelişime açık; güvenilir ve sürekli kendini geliştiren; araştırmacı ve yenilikçi, esnek, hızlı ve çevik yapısıyla dengeleri değiştirebilen ve kriterleri belirleyen; müşteri beklenti ve memnuniyetine önem veren; sattığı ürün ve hizmete satış sonrasında da sahip çıkarak sonuna kadar tam destek veren; devamlı ve sağlıklı büyüyerek, araştırma ve maliyet düşürücü projelerle rekabet gücünü sürekli geliştiren; müşterileri, tedarikçileri, sermaye sahipleri, finansörleri, diğer iş ortakları ve en önemlisi de çalışanları ile bir ekip ruhuyla yüksek katma değer yaratarak bunun adil paylaşımına önem veren; pazarın tüm dünya olduğu bilinciyle hareket eden; uluslararası standartlarda daima aranılan ürün ve hizmet sunmayı kendisine prensip edinmiş; iyi eğitilmiş, tam donanımlı, yetenekli, katılımcı ve üst düzeyde motive olmuş çalışanlara sahip; fark yaratan bir “MARKA” olmak.


Hedeflerimiz

Toplam Kalite Yönetimi felsefesinin ışığında, bölgemizdeki öncü konumunu daha ileriye götürerek, bütün paydaşlarımızın beklentilerini üst düzeyde karşılamak ve sektörümüzde ülkemizin önde gelen firmalarından biri olmaktır.